Tarih | Salon | Saat | Ev Sahibi (A) | A | B | Misafir (B) | Set Sonuçları | C | Küme | Ktg | Tür | Gr |
25.03.2024 | Çekirge | 18:00 | Vakıfbank Bursa Spor Kulübü | 2 | 0 | Bursa Elit Akademi Spor Kulübü Derneği | (25-13) (25-4) | B | MDKGL | MdK | GR | I |
19:30 | Oksijen Spor Kulübü (A) | 2 | 0 | Bursa Başarı Spor Kulübü | (25-8) (25-15) | B | MDKGL | MdK | GR | H |
26.03.2024 | Cengiz Göllü Voleybol Salonu | 14:00 | Ziraat Bankkart | 2 | 3 | Arkas Spor | (25-23) (32-30) (23-25) (20-25) (11-15) | E | ASKVE | BYK | YF | - |
17:00 | Halkbank | 3 | 1 | Fenerbahçe Parolapara | (25-12) (25-16) (20-25) (26-24) | E | ASKVE | BYK | YF | - |
M.Kemalpaşa S.S. | 18:30 | M.K.Paşa Akar Spor Kulübü (B) | 0 | 2 | Bursa 23 Nisan Spor Kulübü (B) | (23-25) (21-25) | B | MDKGL | MdK | GR | I |
27.03.2024 | Cengiz Göllü Voleybol Salonu | 17:00 | Arkas Spor | 1 | 3 | Halkbank | (25-23) (23-25) (26-28) (23-25) | E | ASKVE | BYK | FNL | - |
Çekirge | 18:00 | Altın File Spor Kulübü (A) | 0 | 2 | Bursa Koç Spor Kulübü | (10-25) (22-25) | B | KKGL | KK | GR | E |
20:00 | Nilüfer Belediye Spor | 3 | 2 | Bursa Koç Spor Kulübü | (23-25) (25-23) (24-26) (25-20) (15-10) | B | KK | KK | FI | - |
28.03.2024 | Atıcılar | 18:00 | Sigortif Sigorta Bursa Yıldız Spor Kulübü (A) | 2 | 1 | Bursagücü Spor Kulübü | (25-14) (22-25) (15-5) | B | YKGL | YK | GR | C |
19:30 | Aktif Nesil Spor Kulübü (A) | | | Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Kulübü | | B | YKGL | YK | GR | C |
Cengiz Göllü Voleybol Salonu | 17:00 | Nilüfer Bld. | 2 | 3 | Vakıfbank | (17-25) (25-21) (31-29) (14-25) (5-15) | K | SULTANLAR | BYK | LE | - |
29.03.2024 | Atıcılar | 18:00 | Uludağ Atletik Spor Kulübü | | | Nilüfer Beşevler Gençlik Ve Spor Kulübü (B) | | B | YKGL | YK | GR | D |
19:30 | Bursaspor (B) | | | Genç Saray Spor Kulübü | | B | YKGL | YK | GR | E |
30.03.2024 | Çekirge | 15:30 | Vakıfbank Bursa Spor Kulübü | | | Nilüfer Olimpik Spor Kulübü | | B | KKGL | KK | GR | G |
17:00 | Bursa 23 Nisan Spor Kulübü (B) | | | Vakıfbank Bursa Spor Kulübü | | B | MDKGL | MdK | GR | I |
18:30 | Bursa 23 Nisan Spor Kulübü (A) | | | Mustafa Kemalpaşa Çimen Spor Kulübü | | B | KKGL | KK | GR | H |
İnegöl | 14:00 | Aktif Nesil Spor Kulübü | | | İnegöl Osmaniye Spor Kulübü | | B | GKGL | GK | GR | A |
15:30 | Oksijen Spor Kulübü (B) | | | İnegöl Osmaniye Spor Kulübü | | B | MDKGL | MdK | GR | E |
01.04.2024 | Çekirge | 15:00 | Bursaspor | | | Hürriyet Spor Kulubü | | B | KKGL | KK | GR | A |
16:30 | Metin Küçükkenar Fırtına16 Spor Kulübü | | | Genç Saray Spor Kulübü | | B | KKGL | KK | GR | C |
18:00 | Salih Şeremet Ortaokulu Spor Kulübü | | | Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Kulübü | | B | KKGL | KK | GR | B |
02.04.2024 | Atıcılar | 18:00 | Altın File Spor Kulübü | | | Sigortif Sigorta Bursa Yıldız Spor Kulübü (B) | | B | GKGL | GK | GR | A |
19:30 | Sigortif Sigorta Bursa Yıldız Spor Kulübü (A) | | | Bursa Ayyıldız Spor Kulübü | | B | KKGL | KK | GR | F |
Cengiz Göllü Voleybol Salonu | 17:00 | Nilüfer Bld. | | | Galatasaray Daıkın | | K | SULTANLAR | BYK | PO58 | - |
03.04.2024 | Atıcılar | 18:00 | Oksijen Spor Kulübü (A) | | | Yıldırım Akademi Spor Kulübü | | B | GKGL | GK | GR | B |
19:30 | Metin Küçükkenar Fırtına16 Spor Kulübü | | | Doruk Voleybol | | B | GKGL | GK | GR | B |
04.04.2024 | Cengiz Göllü Voleybol Salonu | 17:00 | Bursa Büyükşehir Belediye Spor | | | Arkas Spor | | E | EFELER | BYK | PO58 | - |
Çekirge | 18:00 | Yıldırım Akademi Spor Kulübü | | | Doruk Voleybol (A) | | B | KKGL | KK | GR | F |
19:30 | Doruk Voleybol (B) | | | Bursa Elit Akademi Spor Kulübü Derneği | | B | KKGL | KK | GR | D |
Gürsu | 18:00 | Gürsu 1956 Belediye Spor Kulübü | | | Bursagücü Spor Kulübü | | B | KKGL | KK | GR | H |
19:30 | Deneyim Spor Kulübü | | | Batı Trakya Olimpik Spor Kulübü | | B | KKGL | KK | GR | D |