@
DUYURULAR
02
ŞUB
Gelişim Liginin yeni adı Ayhan Menteş Gelişim Ligi
17
EYL
2023-2024 Bursa Alt Yapılar Talimatı
11
EYL
Alt Yapılar Fikstür Çekimi Yapılıyor
03
ŞUB
Aday Hakem Kursu Başladı...
17
AĞU
HAKEM VİZE ÜCRETLERİ HK.
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Gemlik İstiklal Spor Kulübü (B) 3 3 0 6 0 6,0
Bursa Ayyıldız Spor Kulübü 3 2 1 4 2 5,0
Emin İmen Spor Kulübü (D) 2 2 0 4 0 4,0
Nilüfer Beşevler Gençlik Ve Spor Kulübü (B) 2 1 1 2 2 3,0
Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Kulübü (B) 3 0 3 0 6 3,0
Salih Şeremet Ortaokulu Spor Kulübü (B) 3 0 3 0 6 3,0

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
04.03.2024Atıcılar 18:00Bursa Başarı Spor Kulübü02Sigortif Sigorta Bursa Yıldız Spor Kulübü (A)(19-25) (18-25) BGKGLGKGRC
19:30Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Kulübü20Uludağ Atletik Spor Kulübü(31-29) (25-11) BKKGLKKGRB
05.03.2024Çekirge18:00Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü  Bursa Koç Spor Kulübü BYKYKFI-
20:00Kestel Belediye Spor  Nilüfer Belediye Spor BYKYKFI-
06.03.2024Cengiz Göllü Voleybol Salonu18:30Nilüfer Bld.  Kuzeyboru KSULTANLARBYKLE-
Karacabey18:00Karacabey Belediye Spor Kulübü  Bursa 23 Nisan Spor Kulübü (B) BKKGLKKGRE
19:30Karacabey Belediye Spor Kulübü  Bursa Ayyıldız Spor Kulübü BGKGLGKGRB
07.03.2024Çekirge18:00Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü  Doruk Voleybol BGKGKFI-
20:00Nilüfer Belediye Spor  Kestel Belediye Spor BGKGKFI-
08.03.2024Çekirge18:00Güner Karakaya Spor   Bursa Voleybol EKEKEEL-
20:00Bursa Büyükşehir Belediye  İnegöl Belediyespor EKEKEEL-
09.03.2024Atıcılar 10:00Nilüfer Beşevler Gençlik Ve Spor Kulübü (A)  Mg Spor Kulübü BMDKGLMdKGRG
11:30Nilüfer Beşevler Gençlik Ve Spor Kulübü (C)  Sigortif Sigorta Bursa Yıldız Spor Kulübü (B) BMDKGLMdKGRA
13:00Sigortif Sigorta Bursa Yıldız Spor Kulübü (A)  Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Kulübü (A) BMDKGLMdKGRI
Cengiz Göllü Voleybol Salonu19:00Bursa Büyükşehir Belediye Spor  Fenerbahçe Parolapara EEFELERBYKLE-
Gemlik11:00Altın File Spor Kulübü (A)  Gemlik İstiklal Spor Kulübü (A) BMDKGLMdKGRB
12:30Gemlik İstiklal Spor Kulübü  Bursaspor (A) BYKGLYKGRG
M.Kemalpaşa S.S.16:30Vakıfbank Bursa Spor Kulübü  M.K.Paşa Akar Spor Kulübü (B) BMDKGLMdKGRI
18:00M.K.Paşa Akar Spor Kulübü  Bursagücü Spor Kulübü BYKGLYKGRC
Mudanya16:00Yıldırım Akademi Spor Kulübü  Mudanya Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor (B) BMDKGLMdKGRF
10.03.2024Çekirge10:00Bursa Ayyıldız Spor Kulübü  Nilüfer Beşevler Gençlik Ve Spor Kulübü (B) BMDKGLMdKGRC
11:30Doruk Voleybol (B)  M.T. Bursa Sportif Spor Kulübü BMDKGLMdKGRF
13:00Bursa Koç Spor Kulübü  Doruk Voleybol (A) BMDKGLMdKGRH
15:00Güner Karakaya Spor   İnegöl Belediyespor EYEYEYF-
17:00Bursa Büyükşehir Belediye  Karacabey Belediye EYEYEYF-
Gürsu16:00Gürsu 1956 Belediye Spor Kulübü  Aktif Nesil Spor Kulübü BMDKGLMdKGRB
İnegöl11:00Bursa Kolejliler Spor Kulübü  İnegöl Atlas Spor BMDKGLMdKGRD
12:30Bursa Başarı Spor Kulübü (A)  İnegöl Osmaniye Spor Kulübü BYKGLYKGRE
Karacabey10:00Nilüfer Olimpik Spor Kulübü  Karacabey Belediye Spor Kulübü (A) BMDKGLMdKGRF
11:30Mudanya Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor (A)  Karacabey Belediye Spor Kulübü (B) BMDKGLMdKGRG
13:00Bursa Koç Spor Kulübü  Karacabey Belediye Spor Kulübü BKKGLKKGRE
11.03.2024Atıcılar 18:00Nilüfer Beşevler Gençlik Ve Spor Kulübü (A)  Altın File Spor Kulübü BYKGLYKGRA
19:30Bursa Ayyıldız Spor Kulübü  Yıldırım Akademi Spor Kulübü BYKGLYKGRB